Zabiegi na ciało
Zabiegi w Kapsule Dermalife Spa Jet

Odpręż się, odmłódź i odżyj w kapsule Spa-Jet, zaawansowanym technologicznie urządzeniu do pielęgnacji wodnej, stanowiącym ucieleśnienie idei spa, które oferuje komfortowy wybór programów stworzonych dla twojej przyjemności. Harmonia żywiołów łącząca ciepło, parę wodną, wodę, wibracje, kolor, aromat i dźwięk, tworzy najwyższe płynące z pielęgnacji spa doznania dla ciała i umysłu. DermaLifeT Spa-Jet to kapsuła doskonała, czego potwierdzeniem jest przyznanie temu urządzeniu Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kapsuła ta oferuje trzy rodzaje masażu wodnego: masaż Vichy, bicze szkockie i deszcz tropikalny. Nie mogło zabraknąć łączącej w jedną siłę energię pary wodnej i ciepło promieniowania (sauna parowa i promienniki na podczerwień), czyli Hydrofusion. Ciepło promieniowania nagrzewa ciało. Jednocześnie, para wodna tworzy warstwę wilgoci na powierzchni skóry. Żywioły łączą swoje siły by stworzyć potężny wir energii, który zapewnia optymalne oczyszczanie, nawilżanie i wchłanianie produktów do zaawansowanej pielęgnacji ciała i skóry. Ponadto kapsuła oferuje skuteczny masaż wibracyjny, funkcję emisji aromatu oraz także system kolorowych świateł LED.

Kapsuła posiada 11 unikalnych programów, które są wybierane indywidualnie do potrzeb klienta.

Zabiegi:

  • Intensywne rozgrzanie
  • Naturalne oczyszczanie
  • Redukcja stresu
  • Odmładzanie
  • Przyjemne odprężenie
  • Modelowanie
  • Pozytywna energia
  • Body Wrap - medytacja
  • Body Wrap - sauna parowa
  • Szkockie przebudzenie
Cena zabiegu - 100 zł czas zabiegu 30 min.
Peeling w kapsuła SPA - 130zł czas zabiegu 60 min.
Peeling z maską w kapsule SPA - 300 zł czas zabiegu 90 min.


ICOONE Med

Icoone został uznany najlepszym zabiegiem na jędrną i atrakcyjną sylwetkę według magazynu Twój Styl!

Skuteczność zabiegów ICOONE® jest potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi, a do korzystania z zabiegów przyznają się takie gwiazdy jak: Ewa Pacuła, Joanna Krupa, Maja Sablewska, Anna Mucha, Ewa Gawryluk, czy Maja Ostaszewska.

ICOONE® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem!

ICOONE® to opatentowana technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. ICOONE® jest również rewelacyjnym zabiegiem dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga! Powoduje efekt liftingu bez użycia igły i skalpela.

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry. Opatentowana technologia polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące multistymulację – naprzemienne zasysanie i rozluźnianie skóry. Technologia ICOONE® oparta jest na działaniu podciśnienia, ale w przeciwieństwie do starszych urządzeń tego typu, podczas zabiegu nie dochodzi do rozciągania skóry, ani powstawania siniaków.

ICOONE® wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny! Dwie głowice Robotwins do leczenia całego ciała w naturalny sposób podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów.
Power Shape

Naszym zdaniem lepszy niż endermologia! Maksymalne efekty w minimalnym czasie!

Power Shape to innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system trzech energii:

- radiofrekwencji
- lasera
- masażu próżniowego

Są one aplikowane w tym samym czasie, co znacząco zwiększa skuteczność zabiegów.

ZASADA DZIAŁANIA:

- radiofrekwencja RF

Fale radiowe w połączeniu z laserem o niskim natężeniu przenoszą energię radiową w głębokie warstwy skóry, co prowadzi do silnego podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe kurczą się, a komórki skóry pobudzone zostają do produkcji i regeneracji kolagenu. Działanie fal radiowych na tkankę pozwala dokonać bezinwazyjnej poprawy elastyczności skóry, poprawić owal twarzy, unieść zwisający podbródek, zmniejszyć ilość zmarszczek, zredukować miejscową tkankę tłuszczową, radykalnie zmniejszyć zwiotczenia skóry w obrębie ramion, brzucha, pośladków czy ud, a także leczyć zaawansowane postaci cellulitu.

- masaż próżniowy

Technika zabiegu opiera się na mechanicznym zasysaniu fałdów skóry z jednoczesnym ich rozmasowywaniem w różnych kierunkach. Dzięki zastosowaniu systemu rolek, fałd skóry jest zasysany, podnoszony i rolowany. Masaż daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, czy też w wyeliminowaniu toksyn z organizmu. Uealastycznia skórę i działa drenująco. Dodatkowo pożądany efekt przyspieszy drenaż limfatyczny. Ma on za zadanie stymulację układu żylnego i limfatycznego, wspomożenie wymiany komórkowej oraz pobudzenie usunięcia szkodliwych toksyn zgromadzonych w organizmie. Drenaż limfatyczny jest to rodzaj masażu pompująco-ugniatającego. Dlatego często po zabiegu odczuwalna jest wzmożona moczopędność, co jest naturalnym objawem pracy organizmu.

- światło laserowe

Urządzenie zawiera diody laserowe o niskim natężeniu, które emitują określoną długość fal światła skierowaną na komórki tłuszczowe. W rezultacie znacząco zredukowana zostaje ich wielkość, co wyraźnie wpływa na kształtowanie sylwetki. Dodatkowo promieniowanie podczerwone stymuluje produkcję kolagenu, odpowiadającego w naszym organizmie za piękną i jędrną skórę.
Lipo Royal

Lipo Royal to liposukcja bez skalpela i bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych.

Dzięki nowoczesnym osiągnięciom medycyny estetycznej można stracić od 3 do 8 cm w obwodzie już po jednym zabiegu!

Teoria działania urządzenia

Sprzęt wyzwala wysoką częstotliwość ultradźwięków - 40,000Hz poprzez mocne głowice ultradźwiękowe, które szybko wprawiają komórki tłuszczowe w wibracje, powodują powstanie kieszeni próżniowych do i na zewnątrz komórek, silnie wpływają na komórki tłuszczowe, wywołując wewnętrzne szczeliny w błonie komórkowej, co umożliwia rozerwanie błon komórek tłuszczowych., po czym pod wpływem fali sprężystej o częstotliwości 0,5 MHZ zawartość komórki tłuszczowej zostaje doprowadzona do postaci ciekłej i rozłożona z jednoczesnym rozerwaniem błony komórkowej, mocne ruchy uwalniające zaczynają odprowadzenie do procesów metabolicznych, zaś czerwone fotony i skierowane elektrody drenujące odpowiedzialne są za całkowite odprowadzenie poprzez krążenie wątrobowe.
Focus RF+ TALUS

Zamiast skalpela - fale radiowe!

Technologia FOCUS RF to bezbolesna, nieoperacyjna i bezpieczna metoda pozbycia się zmarszczek. Zabieg polega na rozgrzaniu głębokich warstw skóry za pomocą fal radiowych bez uszkadzania warstwy powierzchniowej, czyli naskórka. Ciepło sprawia, że włókna kolagenowe się ściągają i obkurczają, a skóra zaczyna wytwarzać nowy kolagen. FOCUS RF to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Efekt jest natychmiastowy - od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. Skóra jest gładsza i świeższa, a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne. Zabieg trwa około godziny, a rezultaty utrzymują się nawet do pięciu lat! Dla wielu osób ważne jest także to, że cała procedura jest absolutnie bezbolesna i nie wymaga stosowania znieczulenia, a wielu Klientów określa ją raczej jako przyjemną i relaksującą.

Nowy FOCUS RF+ to jeszcze większa moc zabiegu dla lepszych i bardziej widocznych rezultatów

Focus RF jest urządzeniem dwupolarowym. Oznacza to, że fala radiowa wchodząca w głąb skóry dociera tylko do tych partii, na które chcemy działać – albo do skóry właściwej, gdy pragniemy pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu i oczekujemy efektu ujędrnienia, albo do tkanki podskórnej, gdy chcemy dodatkowo wyszczuplić dany obszar ciała. Jest to najbardziej naturalny sposób odmładzania.

Copyright 2008 by kosmedica.pl - SPA Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie Ares S.C.